KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15243373
nr 1524 3373
Per Sundberg
(1887-1968), Sverige
Oljemålning, Landskap med sjö. Signerad, daterad 1940. Olja på duk, 50x64 cm, yttermått inklusive ram: 63x78 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:26:59
27/2 20:21:59
27/2 20:22:39
Per Sundberg
Läs mer om Per Sundberg